בניית אתרים וקידום דיגיטל https://ifrum.net

maxresdefault
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

בסרטון הזה נדבר על בניית אתר לעסק שלכם וקידום דיגיטל

בניית אתרים • קידום אתרים | ifrum.net


ראשית חשוב לזכור שאנחנו נמצאים בעידן הדיגיטל שרוב האינטרקצייה של לקוחות עם עסקים בכל סדר גודל מתקיימת ברובה במרחב הדיגיטלי מהמחשב או הסמארטפון.

בעוד שפעם לקוחות פוטנציאלים לעסק שלכם התבססו על המיקום הגאוגרפי ביחס לעסק שלכם, כיום משוואה זו השתנתה לחלוטין ,
ובעזרת האינטרנט האדם הפשוט יכול להיות לקוח או צרכן של עסקים בקצה השני של הגלובוס, בעוד שמכשולי השפה ושוני התרבות והמנטליות כבר לא עומדים מנגד, כי בעזרת כלים כמו גוגל טרנסלייט ומנועי חיפוש מתקדמים חכמים אשר מקלים מאוד על הצרכן הממוצע את חווית הקניה ואף מסייעים בבחירה של איזה מוצר הכי מתאים לאותו הצרכן ברגעים שקשה לו להחליט.

ניתן לראות את שיווק הדיגיטל ברוב הדרו בחברות כגון אמזון עלי אקספרס ואיביי,
עוד בתחילת דרכן הם נתנו את הדגש על החלק הדיגיטלי של העסק והאופטימיזציה לעסקים אלו נעשתה ממש מתחילת הדרך, כך שכל המבנה העסקי מהשלב הראשון נבנה על הקהל מהצד השני של הרשת, וכמובן בניית מאגרי הנתונים נעשתה בצורה מאוד חכמה כבר מההתחלה.

תכנון נכון הוא הצעד החשוב ביותר. רוב צרכנות העולם מתקדמת למישור הדיגיטלי,
בעוד כמה שנים כבר לא יהיה אפשרי להסתמך על צרכנים שאינם נמצאים במרחב הדיגיטלי,
לכן אתם צריכים לשאול את עצמכם עוד בשלב התכנון : בעצם מה אתם מצפים מחשיפת העסק שלכם למישור הדיגיטלי ואיזה סוג לקוחות אתם מתכוונים למשוך ולצרף למאגר הלקוחות שלכם, וכמובן כמה אתם מוכנים להשקיע בכך.

בואו נדבר קצת על מקום העסק שלכם, היום כאשר אתם משלמים תשלום שכירות שוטף בכדי שיהיה לכם מקום פיזי לעסק שלכם, ובאופן זה תוכלו להחשף ללקוחות העוברים ושווים בסביבות העסק שלכם.
הדבר הזה מאוד דומה לאתר האינטרנט שאתם צריכים לעסק שלכם, בו בעצם אתם מצפים לבוא באינטראקציה עם לקוחות חדשים שיגיעו לעסק שלכם ויתעניינו במה שאתם מציעים, אמנם ההשקעה אינה גבוהה כמו שאתם מוציאים כיום על העסק הפיזי אבל ישנה השקעה הכוללת בתוכה את עלות אכסון האתר וכמובן את הבנייה והעיצוב של האתר שלכם, בנוסף לתפעולו השוטף ותחזוק שלו וכמובן עדכונים שתרצו לעדכן בו.
https://ifrum.net/web-development-articles

שתפו עם חברים שלכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
פתח צ'ט
?צריכים עזרה
?היי, אפשר לעזור